Stowarzyszenie PATRONUS


Idź do treści

Podziękowania

Wsparcie > Sponsorzy

Dziękujemy za udostępnienie sprzętu i łącza internetowego Przedsiębiorstwu Telekomunikacyjnemu OPTOLAND S.A.

Kochani!

Bardzo dziękujemy, że spośród wielu organizacji potrzebujących wsparcia to właśnie nam postanowiliście przekazać 1 % Waszego podatku. Ten gest jest dla nas szczególnie ważny, bo oznacza że podejmowane działania zostały zauważone i że los zrzeszonych w Stowarzyszeniu osób nie jest Wam obojętny.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i liczymy na Waszą przychylność również w przyszłym roku.

Stowarzyszenie PATRONUS Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych I Ich Bliskich Ze Szczególnym Uwzględnieniem Chorych Na Stwardnienie Rozsiane serdecznie dziękuje za przychylność, okazane serce i wsparcie Naszej inicjatywy. Dziękujemy za integrację z naszym środowiskiem i za wskrzeszenie w Nas wiary w ludzi i pokazanie, że nie jesteśmy sami.

Okazana pomoc przyczyni się do rozwoju naszego Stowarzyszenia, wesprze jego działalności co przysłuży się poprawie warunków życia osób chorych, niepełnosprawnych i ich rodzin mieszkających na terenie naszego miasta.


Z poważaniem


Prezes i członkowie Stowarzyszenia

DZIĘKUJEMY za bezpłatne użyczenie sali na spotkania Stowarzyszenia Dyrekcji Domu Polsko-Słowackiego im.Dusana Jurkoviea w Gorlicach.

Podziękowania dla Wójta Gminy Gorlice za użyczenie samochodu wraz z kierowcą na wyjazdy do Krynicy na zabiegi rehabilitacyjne w kriokomorze dla członków Stowarzyszenia "PATRONUS".

Stowarzyszenie „Patronus” serdecznie dziekuje Dyrekcji Zespolu Szkól Ogólnoksztalcacych w Bieczu za nawiazanie wspólpracy i umozliwienie spotkan z mlodzieza oraz pomoc w zorganizowaniu lekcji informacyjno - wychowawczych „Zeby zrozumiec. Stwardnienie Rozsiane”.

Nasze Stowarzyszenie dziekuje Szkolnemu Kolu „CARITAS” przy Liceum Ogólnoksztalcacym im. Stanislawa Wyspianskiego w Bieczu za ufundowanie PACZEK MIKOŁAJOWYCH dla naszych dzieci.

Podziękowanie dla firmy BOŻENA za przygotowywanie i organizację imprez okolicznościowych - Bożena Wachowska Ropica Polska.

Strona główna | Stowarzyszenie | My w mediach | Wsparcie | Archiwum | Kontakt | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u